Wieczorek z okazji Dnia Babci i Dziadka

Wieczorek z okazji Dnia Babci i Dziadka

17 stycznia dzieci z klubowej sekcji plastyczno - technicznej robiły laurki dla swoich babć i dziadków a 19 stycznia mieliśmy przyjemność ugościć w klubie na wieczorku z okazji Dnia Babci i Dziadka naszych wspaniałych seniorów.

 

Z okazji ich święta klubowa sekcja teatralna przygotowała krótki pokaz ogniowy na boisku przy klubie. Pokazy robimy późnymi wieczorami, dlatego babcie i dziadkowie pierwszy raz mogli zobaczyć przygotowany specjalnie dla nich fireshow.  Zadbaliśmy o krzesła dla komfortu naszych gości, aby oglądanie pokazu było przyjemniejsze i wygodniejsze. Po fireshow zaprosiliśmy wszystkich do dużej sali, gdzie odbyła się druga część wieczoru, złożona z poezji, piosenek oraz choreografii tanecznych. Wielką radość sprawiło dzieciom z sekcji klubowych występowanie przed taką kochaną publicznością. Cieszymy się, że w tym ważnym dniu mogliśmy wywołać uśmiech na ich twarzach oraz spędzić z nimi ten cenny czas.
Po częściach artystycznych przyszedł czas na podziękowania i życzenia od wnuków dla babć i dziadków oraz pamiątkowe zdjęcia! Dzieci podarowały dziadkom i babciom kwiaty, czekolady oraz własnoręcznie wykonane obrazki. Jeszcze raz chcielibyśmy bardzo podziękować za obecność i wspólnie spędzony czas!

Informacja o ciasteczkach