Ogólnopolski Konkurs Recytatorski w Legnicy (etap rejonowy)

7 maja był dla nas długim dniem pełnym zaskakujących wrażeń, przygód i śmiałą oceną ciężkiej pracy, jaką włożyliśmy w tworzenie i interpretację nowych światów w ostatnich tygodniach. Zostaliśmy wyróżnieni w kilku dziedzinach naszej pracy twórczej.
Dzień rozpoczęliśmy próbami i ostatnimi szlifami do kolejnego etapu Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego w Legnicy (etap rejonowy). OKR to wspaniała przygoda, a wygraną dla nas był już sam udział w kolejnym etapie. Naszą grupę reprezentowali: Julia, Kasia, Hania oraz Dawid. Wyróżnienie w kategorii teatru jednego aktora otrzymała — Julia w monodramie „Lawenda", natomiast w Turnieju Recytacji — Kasia. Bogatsi o nowe doświadczenia oraz zdobytą wiedzę już dziś szykujemy się na przyszłoroczną edycję Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego.
Nie był to koniec naszych zmagań tego dnia, po południu pojechaliśmy do Staniszowa na Turniej teatralno-kuglarski przy zamku ks. Henryka. Z zaplanowanego na ten dzień repertuaru udało nam się wykonać niestety tylko jego połowę. Były nimi solówki, z którymi mierzyliśmy się po raz pierwszy, nasze solowe performance opierające się na ruchu i manipulacji rekwizytem zostały miło przyjęte. Występy były bardzo zróżnicowane i poruszały różną tematykę oraz cały wachlarz emocji. Wyróżniona mianem Młodego Kuglarza została nasza Oliwka. Wzięliśmy też udział w krótkich warsztatach cyr wheel.
Każdy taki wyjazd przynosi nam nowe doświadczenia i naukę na przyszłość — z lekcji na pewno skorzystamy.
Była to również nasza pierwsza wspólna wycieczka z pięknymi widokami, która zostawiła po sobie dobre wspomnienia.
Lubimy takie intensywne dni, a podobnych zapowiada się w najbliższym czasie coraz więcej.

 

Informacja o ciasteczkach